Desert Treasure

Obtížnost : Těžké a dlouhé

Požadavky :

 1. Digsite
 2. Priest in Peril
 3. Troll stronghold
 4. Temple of Ikov
 5. Tourist trap
 6. Waterfall
 7. 50 Magic
 8. 50 Firemaking
 9. 53 Thieving
 10. 10 Slayer
 11. Schopnost porazit 4 nepřátele (lvl 130+)

Nezbytné věci :

 1. 6 steel bars
 2. 6 molten glass
 3. 12 magic log
 4. Blood rune
 5. Charcoal
 6. Silver bar
 7. 650Gp
 8. Ash - popel
 9. Pestle and mortar - hmoždíř
 10. Bones- jiné než normal nelze použít
 11. Spice - koření lze koupit v Ardougne na náměstí během questu
 12. Facemask - koupíte za pár set GP u každého Slayer mastera
 13. Tinderbox - zápalky
 14. Chocolate cake - čoko-dort můžete vyrobit pomocí "normal" cake který je k dostání v Ardougne na tržišti a chocolate bar (use chocolate -> cake). A radši si vemte/udělejte 2, protože má primární volbu "EAT"
 15. Spiked boots - na výrobu potřebujete climbing boots (asi od Tenziga) a 1 iron bar. Oboje odneste do kovárny v Burthope za Dunstanem a ten je vyrobí. Obout je můžete až na ledu v průběhu questu.
 16. Garlic - česnek stačí sebrat během questu
 17. Lockpick - páčidlo stačí 1 pokud máte extra kliku. Pokud ne, tak i 50 je málo. Lze je získat na místě až bude potřeba, nebo koupit v Rogue's den (thieving master - asi 60 thiev lvl pro trade) Já si koupil 100 v Grand Exchange
 18. Antiposon - dostatečné množství jsem získal během questu
 19. Runy na libovolné water kouzlo (cca 50 dle lvl a typu)

Doporučené věci :

 1. Shantay pass
 2. 5-10 druidic pouch
 3. 2-3 Waterskin (4)
 4. Desert set
 5. Waterskin
 6. Knife
 7. Ice gloves - bez nich nelze použít water staff při kouzlení.
 8. Camulet - Teleport do Enakhra's temple
 9. Přístupný teleportační systém Fairy rings (Fairy tale 2)
 10. DDS(++) - pokud můžete nosit dragon zbraň, určitě se bude hodit jeho "special attack" a otrava za 6 HP také není k zahození.
 11. Teleporty do spousty lokací (runy/glory/dueling)
 12. Potiony - (super set / mage / range) dle stylu jakým bojujete
 13. 10 Energy/S-energy
 14. 30+ Prayer/S-restore
 15. 50+ Shark

Výbava: Cokoliv, ale návod je psán podle mage postavy s použitím melee protect (43+ lvl) a v případě že chcete dělat tento quest jako pure (bez prayeru a defence), tak bude třeba volit jiný poměr jídla.

Odměna :

 1. 3 quest point
 2. 20.000 Magic exp
 3. Možnost používat Ancient magic kouzla
 4. Možnost používat Ancient staff kterou si můžete koupit u Elbise za 80.000 Gp. Jinou Vám už prý neprodá a kromě koupě od jiného hráče se dá hůl údajně sehnat zabíjením Mummy v Desert pyramid


 1. Pro první část si na sebe vemte pouze desert výbavu , teleport poblíž Digsite a vydejte se do Bedabin campu. Promluvte s Archaelogist (" Do you have any quest? ") , (" Yes, I'll help you ") a dostanete za úkol doručit etchings (svitek) 2. Odcestujte do Digsite , promluvte s Archaelogical expert (" Ask about Desert Treasure ") a svitek si vezme k překladu se slovy že se pro něj máte vrátit později. Dlouho čekat nemusíte a jak s ním znovu pokecáte, dostanete translation notes s překladem svitku. Prolistujte ho (možná není potřeba) a vydejte se do Shantey (pokud cestujete přes Fairy rings tak kamkoliv do banky) 3. Pro následující cestu do pouště si vemte na sebe desert set (na sebe neberte nic co je spojeno se Saradominem nebo Zamorakem) a glory na zpáteční teleport (nebo dueling) a do inventáře následující věci:

  1. 12 Magic logs
  2. 6 molten glass
  3. 6 steel bar
  4. 650 gp
  5. Translation notes
  6. Shantey pass nebo dramen/lunar staff pokud cestujete pomocí Fairy rings
  7. Waterskin (4)


 4. Zajděte zpět do Bedabin campu za Archaelogistem a pokecejte. Odmítněte knihu přečíst (" Don't read book ") a rozhovor ukončí se slovy že si ji tedy přečte sám.. 5. Promluvte s ním znovu , nabídněte pomoc (" Help him ") a pak se vydejte hledat další informace do Bandit camp jižně od tábora. 6. Zajděte do místní hospody a kupte si jedno pivo (trade bartender / buy a beer) . Proti jiným hospodám je cena o "trochu" vyšší, ale co se dá dělat. Sice pivo po celou dobu questu na nic nepotřebujete (prý přidává +1 thieving) , ale díky této investici z hostinkého v dalším rozhovoru dostanete nějakou informaci. 7. Teď s hostinským promluvte (talk) na téma (" I heard about four diamonds ") , ale dostanete pouze radu abyste se porozhlédli někde jinde. Nakonec Vás od baru slušně vyhodí. 8. Ve východní části si poblíž general shopu promluvte s Eblisem (" Tell me of... ") a dostane se Vám informace, že musíte najít 4 diamanty. Budete-li souhlasit s pomocí (" Yes ") , tak Vám dá seznam věcí co bude potřebovat na stavbu zrcadel. Nakonec mu slibte že věci doručíte (" Yes. I will go get...") 9. Něco ze seznamu máte u sebe a tak mu postupně věci předejte (use ...-> Eblis). Dopravte se do banky pro zbytek, ale při další cestě do pouště Vás už čeká souboj o první ze čtyř diamantů které jsou potřeba pro přístup do pyramidy.

 10. Na prvního protivníka Fareed (167 lvl) platí pouze water kouzla a lze použít libovolný typ. Na následující cestu budete potřebovat přibližně toto:

  1. Waterskin(4) - nepovinné
  2. Věci pro Eblise (blood runu, charcoal, ash a normal bones)
  3. Facemask pro přístup do smoke dungeonu
  4. Magic nebo D-hide oblečení z důvodu dlouhého běhu
  5. 1-2 prayer potiony pokud můžete používat melee protect (43 lvl)
  6. 2-3 energy/s-energy potiony(4) pro doplnění energie.
  7. Tinderbox
  8. Jídlo - s prayerem stačí pár lobster na doléčení ran od Fire giant (86 lvl)
  9. Water kouzla - na magic lvl 64 mi stačilo 28 chaos (bez chaos gauntless). Hůl si vemte jen pokud máte nasazené ice gloves, jinak si nezapomeňte water runy.


 11. Vraťte se do Bandit campu za Eblisem, předejte mu (use...) chybějící věci (blood runu, charcoal, ash a normal bones) a promluvte s ním. Máte za ním zajít na místo kde mezitím postaví 6 zrcadel. S jejich pomocí dostanete indície kde diamanty hledat. 12. Vydejte se (podle mapy) kousek jiho-východním směrem a tam si s Eblisem opět promluvte. Budete vyzváni, abyste se podívali do všech zrcadel (look-into Mystical mirror). Všechny tato místa postupně navštívíte a získáte potřebné diamanty pro deaktivaci dveří do pyramidy.
  Zobrazit pohledy zrcadel

 13. Dojděte východním směrem podle mapy ke studni vedoucí do smoke dungeonu a zkuste slézt dolů (climb-down smokey well). Napoprvé budete upozoněni na nebezpečí a máte-li nasazenou facemask, klikněte na studnu znovu. 14. V dungeonu jste prozatím jste v bezpečí a i při mém nízkém combatu (lvl 65) na mě Dust devil (93 lvl) neútočili. Pokud nemáte patřičný slayer lvl, tak si jich vůbec nevšímejte. Jediné agresivní monstrum je Fire giant (86 lvl) a jsou snad jen v severo-východním rohu a v centrální místnosti u truhly.

 15. Pro přístup do zamčené části na východě musíte nejprve získat klíč. Ten je v truhle uprostřed a pro deaktivaci zámku musíte oběhnou všechny 4 rohy a v každém zapálit louč (tinderbox -> standing torch).

 16. V klidu dojděte do jiho-východní části a nechte si zregenerovat Run energy popřípadě doplňte z lahviček. Na celý proces bude potřeba 100% + zhruba 80 % doplnit za běhu. Vše záleží na agility a váze.

 17. Jste-li připraveni, na jiho-východě zapalte první louč a utíkejte do každého rohu, proti směru hodinových ručiček. Až zapálíte poslední (na jiho-západě) v chat okně by měla být zpráva "The path is lit, now claim the key" a v místnosti uprostřed otevřete burnt chest ve kterém najdete warm key. 18. S klíčem se vydejte do východní části ke dveřím a zapněte si melee protect. Otevřete bránu (open gate) a přiskočí k Vám Fareed (167 lvl). Pomocí water kouzel ho zlikvidujte a po boji se přesvěčte jestli máte v inventáři smoke diamond. Pokud ne, najdete ho na zemi. Další 3 diamanty můžete získat v libovolném pořadí. Na druhém obrázku je "safe spot"který zaslal jiný hráč. 19. Diamanty ihned ukládejte do banky, jinak Vás napadne jejich strážce Stranger (95 lvl) s otráveným DDP a bude si na ně dělat nárok. Používá i DDP speciály a na slabší postavy jsou celkem účinné. 20. Shadow diamond hlídá Damis ve dvojí podobě (103 + 174 lvl), ale než vůbec budete schopni najít (vidět) žebřík do jeho dungeonu, musíte si opatřit ring of visibility.

 21. Zajděte si k domku pod vodopádem za Rasolem. Má docela velký rádius pochodu a tak ho určitě najdete jinde než je vidět na obrázku. Když s ním promluvíte (" Ask about the diamonds...") a pokud budete souhlasit že mu přinesete jeho gilded cross (" Yes ") , slíbí Vám že ring of visibility dostanete . 22. Truhla ve které je kříž schovaný je v Bandit campu a kromě zpátečního teleportu za Rasolem potřebujete lockpicky, jednu dávku antipoison, cca 10 volných míst (pokud budete lockpicky chtít kradením) a zbytek místa vyplňte jídlem kterým si doplníte zdraví po neúspěšném otevření truhly a při okrádání banditů.

  Tip od jiného hráče:
  Kdo si bude brát páčidla z banky, může si navíc vzít i větší množsví v "noted" podobě + peníze a nedaleký general shop použít na "roznotování" (prodat noted a pak koupit "un-noted")


 23. Dopravte se do Bandit camp a nemáte-li lockpicky, okrádejte místní bandity. Také se od nich dá získat antipoison, ale kromě jedné lahve jsem všechno ostatní vyházel. Při okrádání nemusíte mít nutně v inventu volné místo a vše nakradené se automaticky dropuje na zem. Až budete mít co nejvíce páčidel (lockpick), můžete jít zkusit štěstí k truhle.

 24. Truhlu neotevírejte (open), ale rovnou na ni používejte páčidlo (nemusíte tak klikat na potvzovací dialog). Musíte na jeden zátah otevřít (automaticky) 3 zámky za sebou a pokud se to nepovede, lockpick se zničí. Také utrpí Vaše zdraví a otravu jedem stačí vyléčit až po použití všech lockpick co máte u sebe. Jestli Vám páčidla dojdou, banditi kolem jich určitě mají dost. Mě se to povedlo s Replastem na 25 pokus a na 10 s Bigplastem. Vím o případech kde bylo potřeba i více než 50 pokusů. Přeji hodně štestí. 25. Až se Vám podaří glided cross ukrást, v bance se připravte na souboj s Damisem. Výbavu si můžete vzít libovolnou a sám jsem zkusil magic i melee styl. U tohoto protivníka mějte na paměti že odsává prayer velmi rychle. Plný stav na lvl 50 je schopen zlikvidovat během 3-4 kol souboje. Kolem se také poflakuje dost jiných agresivních příšer a v neposlední řadě je zde multi-combat zóna. Na druhou stranu můžete protivníka "odstavit" v uličce tak že na Vás nemůže, ale to se mi povedlo až naposledy a nevím jestli to nebyla náhoda.

  K jídlu stačí (při použití melee protect) cca 3-4 sharky. Pro případ nouze (pokud dojde prayer) se bude hodit jednodotykový teleport "kamkoliv". Pokud jdete magic stylem , tak samozřejmě i runy a zbytek inventu vyplňte prayerem.

  Při 64 lvl magic jsem s Replastem potřeboval 47 fire blast (death rune) a vypil cca 7 prayer (4)

 26. Zajděte za Rasolem vyměnit kříž za ring of visibility. Nasaďte si ho a kousek na východ je ohrada ve které najdete při nasazeném prstenu žebřík. 27. Podle mapy doběhněte do velké místnosti na východě (zapnout melee protect) kde se objeví Damis ve své slabší podobě (107 lvl). Zabijte ho a poté se objeví v silnější variantě (174 lvl), který umí dát hit za 25+ Hp. Pro boj jsem si ho nalákal do úzké uličky a při zapnutém autoretalite se soustředil na pití prayeru.

  Bohužel mezi napitím a útokem je vždy dost velká prodleva a sotva stačíte dát 2 rány a už se zase musí pít. Naposledy se ke mě v uličce vůbec nedostal a prayer jsem nepotřeboval. Po zabití nezapoměňte sebrat shadow diamond, protože zůstane na zemi. Pak odcestujte do banky v Canfisu.

 28. V bance si vemte teleporty do Draynor village a Canfisu, silver bar a vše co nelze pronést na Entranu si odložte. Pak dojděte vedle do hospody a spustí se animace kterou odklikejte. Promluvte s Malakem ("I am looking for...") a řekne Vám že diamant má ve vlastnictví Dessous (139 lvl ).
  V rozhovoru pokračujte (" Yes ") , dále se optejte jak na něj (" How can I kill Dessous ? ") a kde ho najdete (" Where can I find Dessous ? "). Rozhovor ukončete (" Actually...") a vydejte se do Draynor village. 29. Běžte na sever, v domku s označením "start questu" si můžete vzít garlic (1. patro - open/search cupboard) a pak slezte na západě do podzemí (vykřičník). Utíkejte na východ a pak na sever a u symbolu kovadliny promluvte s Ruantunem. Ze silver baru Vám udělá silver pot a můžete se dopravit na Entranu.

 30. Na Entraně si v kostele promluvte s High Priest, stříbrný hrnec Vám požehná (blessed pot) a opět se vydejte do Canfisu. 31. Promluvte s Malakem a do hrnce dostanete první přísadu - krev. Jestli máte 5 a méně HP, tak si zdraví doplňte, protože to bude Vaše krev. Další dvě přísady musíte přidat sami. V hmoždíři rozdrťte česnek (pestle and mortar -> garlic) a přidejte do hrnce s krví (garlic powder -> blessed pot). Nakonec špetku koření (spice -> blessed pot) a můžete se připravit na boj s Dessousem. 32. Při boji používá velmi silný melee útok se zraněním kolem 30 HP + slabší ranged v podobě ptáků a zranění je většinou 5 nebo 5+5. Asi nejlepší kombinace je co nejsilnější kouzla+D-hide armor+melee protect. Prý se dá před ním utéct a schovat se do bezpečí kde na Vás nemůže a tím mu znemožnit melee útok, ale vždy sem utekl moc daleko a když zmizí, tak musíte znovu naplnit hrnec krví, česnekem a kořením. Kdo na něj půjde s dobrou melee výbavou a combat cca 95+, je prý vhodnější použít ranged protect, ale i tak je melee podle některých asi nejhorší varianta boje.

  S Bigplastem jsem měl blue dragon hide + mystic boty/hat/gloves a za Replasta full mystic, runy na fire blast (death rune) a při magic kolem 60 lvl stačilo cca 35 (Bigplast) / 25 (Replast) . Dále 2 lahve prayeru, 20 sharků (spotřebováno v obou případech cca 10 na při 60 lvl defense) a Ectovial pro návrat do Canfisu. Také nezapomeňte na naplněný blessed pot.

 33. Na výběr máte 2 cesty. Ta kratší je pro ty co mají splněný In search of the Myreque ostatní musí šlapat tou delší. Pokud máte vše připraveno, můžete se vydat k hrobce. Ta se otevře pouze pokud na ni vylijete obsah blessed potu (use ...) S Dessousem (139 lvl) se vypořádejte (diamant z něj nevypadne) a pak ve vraťte do hospody v Canfisu. Po krátkém rozhovoru dostanete od Malaka blood diamond.

  Jestli z boje odejdete (útěk, smrt...) tak bude potřeba znovu hrnec naplnit a vylít na hrob. 34. Pro získání ice diamond se musíte probít přes přes 5-6 Ice troll (120 lvl) projít kolem Ice wolf (132 lvl) a odstranit strážce cesty Kamila (154 lvl). Ten používá melee útok v kombinaci s ice barrage a pokud jste zmraženi, nemůžete pít a jíst. Aby toho nebylo málo, celou dobu staty pernamentně klesají a nelze tu běhat.
  Většinou si hráči po uvolnění cesty (zabití 5-6 trollů) jdou doplnit zásoby a pak se vracejí s plnou výbavou na hlavní souboj. To jsem taky měl v plánu, ale nakonec sem to dal najednou (Replast - 64 lvl magic s fire blasty a 57 lvl defence). Na sobě a v inventáři jsem měl věci uvedené v seznamu. S Bigplastem jsem volil přibližně to samé a spořeba byla věcí byla téměř shodná.

  1. Full mystic/elemental shield/glory ammy/rune gloves (recipe)
  2. Chocolate cake - potřebujete jako vstupenku přes Ice gate
  3. Spiked boots - bez nich nejde vstoupit na ledovou cestu
  4. 3 prayer restore - 1 zůstal
  5. 2 Super restore - staty po celou dobu pomalu ale jistě klesají
  6. 15 shark - spotřebováno 14
  7. 200 firebolt (chaos rune) - spotřeba cca 100 (6 troll + Kamil)
  8. Trolheim teleport (2 fire + 2 law)
  9. Ectovial teleport pro případ nouze
  10. Dueling ring pro dopravu k bance nebo ring of life
  11. Warhammer - libovolnou zbraň pro použití crush útoku na konci cesty. Pokud jdete za Mága, lze použít libovolné útočné kouzlo (vyzkoušeno)


 35. Z vrcholku Trollheim se vydejte do zasněžené části až k místu kde uvidíte stát malého trola u ledové brány. Použijte na něj dort (chocolata cake -> troll child) a pak s ním promluvte (talk). Řekne Vám že jeho rodiče jsou zakleti do ledu a budete-li souhlasit s pomocí (" Yes ") , tak za odměnu dostanete hledaný diamant. 36. Zkuste projít branou (go-through Ice gate) a dostane se Vám od trolla varování o hrozícím nebezpečí (úbytek statů a nemožnost použít běh). Klikněte na bránu znovu a pak se vydejte napříč ke vchodu do jeskyně, na kterém jsou krápníky. Musíte postupně likvidovat Ice trolly (121 lvl) v počtu 5-6 dokud krápníky úplně nezmizí. 37. Projděte přes jeskyni na druhou stranu a prokličkujte kolem Ice wolf (132 lvl) a v místě kde se cesta rozšiřuje se objeví Kamil (154 lvl). Jestli si na něj netroufáte (málo jídla/potů) tak si skočte do banky doplnit zásoby. Po dalším vstupu již není třeba Ice trolly zabíjet. Zapněte si melee protect a hlídejte zdraví. Pokud na Vás zkouzlí ice barrage, nelze v tomto stavu jíst ani pít. 38. Po úspěšném souboji z něj vypadne s-restore(4) a 2 chocolate cake. Oboje si vemte a vydejte se najít ledovou cestu vedoucí ke zakletým rodičům malého trola. Až to půjde, tak si nasaďte spiked boots, ale nevím kde to už jde.

 39. Cestu jsem hledal celkem dlouho a jestli jsem si vše zapamatoval správně, tak ji nejlépe najdete pokud se vydáte na sever na konec viditelné cesty (mezi kameny), pak jít na sever a v momentě jak narazíte na na ledovou cestu/nepřístupný svah, musíte kopec obejít proti směru hodinových ručiček.

  Zleva jsem se také dostal ke vstupnímu bodu, ale nešlo se vyšplhat nahoru a po kliknutí na správné místo kam je třeba dojít se moje postava vydala opačným směrem. Ani podle minimapy se orientovat nedá, takže doufám že nezabloudíte. 40. Až dorazíte k ledové cestě která začíná za branou, jukněte jestli máte na nohou spiked boots a vylezte na plochu (use ice ledge). Pak projděte branou (go-through ice gate) a vydejte se na kluzkou cestu. Cestou si pěkně nabijete a jídlem/s-restore si hlídejte zdraví/staty. Máte-li málo restore, stačí ho použít až na konci. Naposledy jsem to došel se staty na hodnotě 1, ale na zemi jsem byl dost často. Pro vysobození trolů kouzlem musíte staty obnovit, proto ho používejte s rozvahou. 41. Až dojdete nakonec, uvidíte 2 zmražené trolly. Vemte si do ruky zbraň která umí crush útok, nastavte tento styl boje a oba ledové bloky rozbijte (smash-ice Ice block - cca 10 hp). Kdo bude chtít použít kouzla, tak na bloky sešlete kouzlo (cast ... -> ice block) Po krátkém rozhovoru se automaticky přenesete ke vstupní bráně a od malého trola dostanete Ice diamond 42. Máte-li všechny 4 diamanty, tak nastal čas najít Azzanadra který je uvězněn v pyramidě poblíž soustavy zrcadel. V této fázi již žádný souboj nehrozí, ale budete se pohybovat mezi Mummy (96+103 lvl) a Scarabs (92 lvl) kteří umí i otrávit. V neposlední řadě jsou zde náhodné pasti ,což je asi v pyramidě to nejhorší. Pokud se do ní chytíte, dostanete se mimo a musíte začít znovu. Když se Vám to stane 3x v posledním patře, tak už to slušně řečeno zamrzí. V prvním případě jsem to prošel až po 15-ti minutách a podruhé za 9 minut pernamentního běhu.

  Jestli můžete používat melee protect, vemte si tak 3-4 lahvičky prayer restore, 1-2 (s)anti-poison, 4 diamanty, teleport na návrat, 3-4 kousky jídla a zbytek inventáře vyplňte (s)energy potiony (doporučuji použít salt-water lázeň z questu As first resort...) . Na sebe si nic kvůli váze nic neberte, protože budete už jen běhat. Jestli nemáte možnost zapnout melee protect, vemte si více jídla a nejakou lehčí zbroj (d-hide...)

 43. Zajděte za Eblisem a promluvte s ním. Řekne Vám kde a jak máte použít získané diamanty. 44. Pyramyda se nachází kousek jiho-východním směrem. Po jejím obvodu jsou obelisky a do nich dejte diamanty stejné barvy nebo použijte "systém" pokus/omyl (use ... diamond -> obelisk). Po vložení posledního se na špičce uvolní dveře přes které projděte (open) a slezte po žebříku (climb-down) 45. Dole si zapněte melee protect a běh, vypněte autoretalite a utíkejte až k dalšímu žebříku. Pyramida má celkem 4 patra a všechna monstra jsou agresivní. Pokud narazíte na scaraby, tak se Vaše postava zastaví a scarabové vylezou ze země. Pokud si toho všimnete včas, tak jim utečete. V opačném případě budete otráveni. Co se týká pastí, tak můžu jen popřát hodně štěstí. Když se do jedné chytíte, neznamená to že při dalším proběhnutí bude na stejném místě. Že jsou pasti opravdu k naštvání je vidět i na obrázku když jsem to dělal s Replastem. (3 patro u konce)

  Tip od jiného hráče
  V pyramide som sa do pasce prepadnol len vtedy, ak som sa zastavil. Aby som sa neprepadol, stacilo cely cas len chodit a nezastavovat sa. (Plastick2 - naposledy jsem se s Bigplastem nikde nezastavil a podařilo se mi to proběhnout na 1. pokus)
 46. Až se dostanete do středové místnosti 4. patra, tak si promluvte s Azzanadrem a quest je u konce. Tím máte automaticky nastavena nová kouzla a pro návrat těch původních se stačí pomodlit u oltáře (pray-at Altar).

  Budete-li v budoucnosti chtít kouzla znovu změnit, není potřeba procházet celou pyramidu, ale na venkovní obvodové zdi v jižní část pyramidy je průchod přímo k oltáři. A jestli navíc vlastníte Pharoah sceptre , je výměna kouzel otázkou jedné minuty, protože jeden z teleportů vede k této pyramidě, ale lze ho použít až po dokončení tohoto questu.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru