Zogre flesh eaters

Obtížnost : střední

Délka : střední

Požadavky :

 1. Big chompy bird hunting
 2. Jungle potion
 3. Schopnost porazit Slash Bash (111 lvl)

Nezbytné věci : žádné

Doporučené věci :

 1. Vial of water - lahvička s vodou
 2. Rogue's purse a Snakeweed - herby z jungle potion questu na výrobu lektvaru proti nemoci po skončení úkolu.
 3. Jídlo
 4. Prayer restore
 5. Melee protect pro kontaktní boj nebo Range protect při boji na dálku

Výbava : Při použití magic + range protect + crumble undead kouzel to šlo bez problému

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 2.000 Herblore
 3. 2.000 Fletching
 4. 2.000 Ranged
 5. Schopnost vyrábět cure disease potion
 6. Schopnost vyrábět brutal arrows


 1. V bance si vemte věci k poražení Zombie (39 lvl) , teleport do Yanille v inventáři si nechte tak 8 volných míst a jděte si jižně od Castle wars promluvit s Grishem a na další cestu od něj dostanete něco k jídlu a lektvary.

  1. What are Zogres ?
  2. Can I help in anyway ?
  3. Ok, I'll check things out then and report back
  4. Yes, I'm really sure!
 2. Kousek východním směrem si promluvte s Ogre guard a ten Vám pomůže překonat první překážku. Upravenou barikádu přelezte (clim-over) a utíkejte dále až ke značce dungeonu kde slezte dolu (clim-down) . Pravděpodobně budete cestou nakaženi a to poznáte podle oranžového čísla nad hlavou. To značí že náhodně vybraný skill je dočasně o tuto hodnotu snížen. Lék si můžete vyrobit po splnění celého questu a prozatím si hodnoty statů doplňujte (je-li to potřeba) pomocí restore potionu od Grishe. 3. Dojděte do severo-západní části a uvidíte krátkou animaci. Potom prohledejte podstavec (search broken lecturn) a najdete stránku z knihy. 4. O tento podstavec je opřený "mrtvý" skeleton kterého když prohledáte (search skeleton) , změní se v Zombie (39 lvl) a musíte se s ním pustit do křížku. Až se s ním vypořádáte, seberte ruined backpack (batoh) 5. Kliknutím na batoh v inventáři (open...) získáte knife (nůž), tankard (sklenice) a rotten food (shnilé lídlo - vyhodit). Vedle prohledejte ogre coffin (search) a pak se pokuste rakev otevřít nožem (knife -> ogre coffin). Může se stát že na to bude zapotřebí více pokusů a až odstraníte víko, prohledejte ji a dostanete black prism. 6. Odcestujte do hospody v Yanille a sklenici použijte na hostinského (tankard -> bertender) 7. Pak pokračujte na východ směrem k bance a u magic guildy zazvoňte vedle vstupních dveří na zvon (ring bell). Pokecejte se Zavistic Rarve , během dialogu mu ukážete prism a page a nakonec se rozlučte (" Ok, thanks "). 8. Na sever od guildy vejděte do domu a po žebříku vylezte do 1. patra. V jiho-západním rohu leží v posteli Sithik Ints (není vidět na minimapě) a promluvte s ním na jednotlivá témata.

  1. Do you know anything about the undead ogres at Jiggig ?
  2. What do you do ?
  3. Ok. thanks

   Tento dialog je dostupný až po další volbě "talk-to"

  4. Why do you spend most of your time in bed ?
  5. Ok, thanks


 9. Potom prohledejte šatník (wardrobe) v jiho-západní části kde najdete knihu. Ve skříni (drawers) leží charcoal, papyrus a kniha. Nakonec prohledejte poličky (cupboard) a najdete třetí knihu.

 10. Použijte papyrus na Sithik Intse (use papyrus...) a tím vytvoříte pomocí charcoalu jeho portét. Ukažte mu ho (automaticky) a pak se vraťte do hospody. 11. Použijte portrét na hostinského (portrait -> bertender) a jestli si bude podobný, barman na něm pozná hosta z minulého dne , podepíše ho a tak získáte signed portrait. Pokud ne, vraťte se k Sithik Intsemu a udělujte jiný a lepší (nezapomeňte mu ho ukázat) Papyrus najdete na stejném místě a charcoal máte stále u sebe.

 12. S podepsaným portrétem si jděte promluvit se Zavistic Rarvem (" I have some items that ...") a výměnou za 2 knihy, podepsaný portrét a sklenici dostanete strange potion. 13. Jděte zpátky za Sithikem a lektvar použijte na jeho čaj položený vedle postele (strange potion -> cup of tea) Sejděte po žebříku do přízemí, hned se vraťte a po "mírné" proměně si s ním promluvte. Dialogy proklikejte všechny a dozvíte se o výrobě brutal arrows, cure disease (léčí nákazu) a pak si porohlédněte zápis questu. Měl by vypadat jako na obrázku. 14. V bance si vemte věci pro boj se Slash Bash (111 lvl) a jděte za Grishem (start questu). Promluvte s ním (" I found who's responsible..") a dostanete klíč. 15. Vraťte se zpět do podzemí a podle mapy jděte západním směrem k místu kde jsou dvoje dveře. Na první z nich použijte (automaticky) klíč , druhé by měli jít otevřít normálně a pak slezte dolů.

 16. Projděte na konec a po prohledání lebek (search stand) na Vás vyrukuje Slash Bash (odsává prayer) Běžnou magií je špatně zranitelný, ale po použití crumble undead + ranged protect to šlo jako po másle. Po boji seberte ogre artefact a také speciální kosti které dávají více exp než dragon

  Za hromadou kostí se dá schovat a útočit na dálku. Pak na Vás útočí speciální střelou a jak jsem mohl zkusit, vypadalo to na "Ranged styl" 17. Naposledy zajděte za Grishem, pokecejte (" Yeah, I have them here ") a quest je u konce.Po skončení questu si z Rogue's purse + Snakeweed + vial of water můžete vyrobit relicym's balm (prý jde koupit v GE) a když ho použijete na Uglug Nar (vedle Grishe) , tak dostanete 650 Gp a možnost si u něj koupit několik věcí včetně tohoto lektvaru.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru