Jungle potion

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Požadavky :

 1. Druidic ritual (herblore lvl 3)

Doporučené věci :

 1. Peníze na dopravu - 30 GP
 2. Libovolné jídlo

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 775 Herblore exp
 1. Promluvte s Trufitusem ve vesnici Tai Bwo Wannai v jeho dřevěném domku. Budete požádáni o donesení 5 bylin na jeho magický lektvar. Ta první je Snake weed.

  1. What does Bwana mean
  2. Yes, of course I do
  3. A proposition eh? Sound interesing!
  4. Me ? How can I help?
  5. It sounds like just the challenge for me
 2. Snake weed

 3. Jděte od domečku na západ a u pobřeží se vydejte na jih. Po pár krocích naleznete na zemi ležet Marshy jungle vine a prohledejte je (naposledy to trvalo skoro 5 minut) 4. Po nalezení byliny ji identifikujte kliknutím a můžete jí odnést Truitusovi. Promluvte s ním (Of course…) ( opakujte vždy, když budete předávat další byliny.) a budete požádáni o Ardrigal herb.  Ardrigal herb

 5. Vydejte se na sever. Projděte přes agresivní monstra (lvl 46) až na malý výběžek s palmami. Po prohledání palmy identifikujte nalezenou bylinu a zpět za Truitusem. Nyní bude chtít Sito foil herb.
 6. Sito foil herb

 7. Tento herb naleznte, když se vydáte od domečku na jih, kde za vesnicí hoří 2 ohniště. Prohledejte přilehlé kameny a bylina je na světě. Identifikujte ji a odneste Truitusovi. Další bylinu kterou chce se jmenuje Volencia moss.
 8. Volencia moss

 9. Jděte podle mapky na jiho-východ do mining campu. Prohledejte kameny a máte ji v batohu. Identifikujte a zpátky si to kráčejte za Truitusem. Ten vás ještě jednou potrápí prosbou o Rogues purse.
 10. Rogues purse

 11. Vydejte se na sever a obejděte od východu skaliska. Nahoře najděte žebřík a sejděte po něm do podzemí (" Yes... "). Zde pozor na agresivní potvory Jogre (lvl 58). Bylinu naleznete když půjdete a budete se dívat na stěny (čevená místa na minimapě) , až narazíte na stěnu s mechem. Prohledejte ji pozorně ( opět to trvá dlouho ) a nejlepší místo je asi na východě. Zde mě nikdo nenapadl (vyzkoušeno 2x) 12. Naposledy se vraťte k Truitusovi. Ten je rád a za pomoc dostanete odměnu v podobě několika exp do Herblore.Původní návod od Vacice přepracoval a doplnil Plastick2 .

Nahoru