Rum Deal

Obtížnost : Střední

Délka : Střední

Požadavky :

 1. Priest in Peril
 2. Zogre flesh eater
 3. 40 Farming
 4. 42 Slayer
 5. 42 Crafting
 6. 50 Fishing
 7. 47 Prayer - musí být během plnění minimálně na této hodnotě. Například s 8/54 prý nejde quest dokončit
 8. Schopnost zabít Evil spirit (150 lvl)

Nezbytné věci :

 1. Slayer gloves - rukavice stojí 200 Gp u koupíte je u libovolného Slayer mastera

Doporučené věci :

 1. Ectofuntus teleport
 2. Jídlo
 3. 6 volných míst pro rybolov

Výbava: Melee pro pohyb mezi Zombie (55 lvl)

Odměna :

 1. 2 quest point
 2. 7.000 exp Fishing
 3. 7.000 exp Farming
 4. 7.000 exp Prayer
 5. Holy wrench - při doplnění prayeru přidá o jeden bod navíc (např 48/47)
 1. V bance si vemte věci a jděte severo-východně od Ectofuntus. Promluvte s Pirate Pete (" Yes ") , (" Of course, ...") , (" Nonsense! ...") a poté co dostanete jednu po hlavě se ocitnete na novém ostrově. 2. Na ostrově promlute s Captain Braindeath a ten po Vás bude chtít pomoc s výrobou rumu. Dostanete blindweed seed a to musíte zasadit a co je hlavní, také sklidit. 3. Kousek od kapitána je žebřík který vede mezi Fever spider (49 lvl). Pokud Vás kousnou a nemáte nasazené slayer gloves, budete otráveni. Proto doporučuji mít nasazené rukavice již nyní. Sice mě nechali být (60 combat), ale omylem se do jednoho trefíte a je vymalováno. 4. Slezte dolů, v jiho-východním rohu otevřete (open cupboard) a prohledejte (search) skříň. Vemte si farmářské náčiní (" All of the above ") a jděte zpět do patra. 5. Jděte k jižní zdi , tam uprostřed slezte po schodech (climb wooden stair) a ocitnete se mezi spoustou demonstrujících zombie.

 6. Ty co protestují jsou neškodné, ale mezi nimi najdete (nebo spíš oni Vás) i zombie swab (55 lvl) a ty už mírumilovné nejsou. Zde si jich nevšímejte a jděte na jiho-východ mezi farmářská pole. Jediné pole co jde obdělávat je na obrázku. Shrabte trávu, zasaďte semínko, (zalévat nemusíte) a až po 1-2 minutách vyroste, tak skliďte. 7. Jděte za kapitánem a ten Vám řekne, abyste rostlinu dali do násypky ve druhém patře. Žebřík najdete v jiho-východní části uvnitř místnosti. (od kapitána projděte napříč místností) 8. Rostlinu hoďte v severo-západní části do zásobníku (blindweed ->hopper) a jděte za kapitánem pro další instrukce. 9. Po rozhovoru s kapitánem dostanete kyblík (bucket) a do něj musíte nabrat vodu z horského jezírka. Vyjděte ven z budovy stejnou cestou jako před chvilkou (u jižní stěny) a venku sledujte klikatý plot až do místa s můstkem. 10. Tam pokecejte s 50% Luke (poslední volba by měla stačit) a projděte brankou (open) na most který přejděte. 11. Za mostem jděte na severo-východ a po chvilce dorazíte na cestu, která se stáčí až do místa s ikonou vody. Naberte si plný kyblík (use bucket...) a jděte zpět. 12. Vyběhněte do 2.patra, kýbl nalijte do zásobníku (bucket of water-> hopper) a jděte za kapitánem. Jako další věc bude chtít nalovit několik sluglings a přidá i potřebné náčiní - fishbowl and net. 13. Místa pro rybolov najdete poblíž pole kde jste pěstovali blindweed. Postupně si nachytejte 5 sluglings.

 14. Opět se vraťte do 2. patra k přístroji. Ryby nedávejte do hopper, ale do pressure barrel, který je hned vedle páky. Až vše dáte do stroje, zatáhněte za páku (pull...) 15. Promluvte s kapitánem a dostanete klíč se kterým máte opravit stroj. Nejprve ale musíte klíč nechat posvětit. 16. V západní části projděte do malé místnosti a promluvte s Davey. Z klíče se stane Holy wrench. 17. V místě poskakující části destilačního zařízení použijte klíč (holy wrench -> brewing control) a budete okamžitě napadeni Evil spirit (150 lvl). Pod melee protect je duch neškodný a v klidu se s ním vypořádejte. 18. Po boji pokecejte s kapitánem a poslení "přísadu" co bude chtít je tělo pavouka - Fever spider (49 lvl). Máte-li nasazené slayer gloves, sejděte po žebříku do přízemí a jednoho zabijte. 19. Seberte tělo (take ... body), dejte do zásobníku (use body...) a jděte za kapitánem. 20. Rum je hotový a do kýble si běžte natočit zkušební dávku. Kohoutek najdete v jižní části a použijte na něj kýbl (bucket -> output tap) 21. Vzorek odneste k veliteli stávkujících zombíků a dejte mu výsledný produkt (unsanitary swill -> captain donnie). Krátce pokecejte a vraťte se za kapitánem. 22. S kapitánem promluvte a tím je quest u konce. Holy wrench po skončení nevyhazujte. Pokud ho máte v inventáři, měl by při doplnění prayeru na maximum přidat o jeden bod přes (např. 55/54)Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru