Recipe for disaster

Goblins

Základní informace   Úvodní část  Moutain Dwarf   Goblins   Lumbridge guide   Pirate Pete   King Awowogei   Evil Dave   Sir Amik Varze   Skrach Uglogwee   Závěrečný souboj  

Obtížnost : Lehké a krátké

Požadavky : Goblin diplomacy

Nezbytné věci :

 1. Charcoal
 2. Spice nebo Gnome spice
 3. Fishing bait
 4. Bucket of water
 5. Bread
 6. Orange slices (use knife -> orange)
 7. Blue Dye - výrobní postup je zde

Doporučené věci : Falador a Lumbridge teleporty.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 1.000 Cooking
 3. 1.000 Crafting
 4. 1.000 Farming
 5. Větší přístup do Culinaromancer's truhly.
 1. Prozkoumejte jednoho z Goblinů (jméno si zapamatujte) a Gypsy Vás pošle do Goblins village severně od Faladoru a cestou si vemte všechny potřebné věci.

 2. Ve vesnici si promluvte se stejným goblinem jako v Lumbridge a zeptejte se ho jaké jídlo má rád (" Can I ask about what food you like ? ") ale nic se od něj nedovíte. Zajděte si proto do místní kuchyně v podzemí. Vchod je kousek na jihovýchod v malé budově. 3. Pokecejte s kuchařem (" I' need your help ") a (" What do you need ? Maybe...") a bude jako přísadu do jídla chtít charcoal . Promluvte s ním znovu (" I´ve got the charcoal you were after ") . Poté co si ho vezme a hodí do kotle, následuje vydařená animace s ne příliš úspěšným výsledkem.

 4. Opět s kuchařem promluvte (" I' need your help ") a bude potřebovat další 3 přísady které vyrobíte z věcí co máte u sebe.

  1. Kořeněné červy (use spice -> fishing bait)
  2. Namočený chleba (use bucket of water -> bread)
  3. Obarvené pomerančové plátky (use blue dye -> the orange slices)

 5. Hotové "dobroty" mu předejte během rozhovoru (" I've got the ingrediens we need ") a s hotovým pokrmem - Slop of compromise - zajděte zpět do Lumbridge a použijte na Goblina.