Eagles' Peak

Obtížnost : lehká

Délka : střední

Požadavky :

 1. 27 Hunter
 2. Schopnost zabít Kebbit (lvl 13)

Nezbytné věci :

 1. Swamp tar - seženete v Lumbridge swamp
 2. Yellow dye - žlutá barva a kdo nemá, může si ji vyrobit podle návodu
 3. Peníze - 50 Gp

Doporučené věci :

 1. Teleporty do Varrocku a Ardougne
 2. 25 Agility pro použití zkratky

Výbava: Cokoliv a libovolná zbraň.

Odměna :

 1. 2 quest point
 2. 2.500 XP Hunter
 3. Schopnost chytat ferrets a rabbits
 1. Vemte si všechny věci včetně teleportů a vydejte se do jižní části ZOO v Ardougne. Promluvte s Charlie (" Ah, you sound like...") a zmíní se o lovci jménem Nickolaus. Budete-li souhlasit (" Sure. Any idea where... ") , dostanete radu kde ho najdete.



 2. Nyní se vydejte na Eagles' Peak západně od Gnome Stronghold. Pokud máte Agility lvl 25+, vydejte se žlutou cestou a před jejím koncem můžete sejít po skále dolů. Pokud nemáte dostatečný lvl, musíte celý vršek obejít po modré trase

  Také můžete využít teleportačního systému Fairy rings poblíž Hunter zóny



 3. U stanu na zemi leží kniha. Až ji seberete (inspect book), v inventáři si ji přečtěte (read bird book) a vypadne z ní metal feather.



 4. Vylezte po skále nahoru (nebo obejděte - podle Agility lvl) a na skálu použijte peříčko (use Metal feather -> Rocky outcrop) a otevřou se dveře. Pak můžete vejít.







 5. Od vstupu jděte kousek na východ a potom na jih do míst, kde jsou Giant feathers. Následuje "animace" ve které Vás Nickolaus poprosí o pomoc při útěku z orlího hnízda. V dialozích volte vždy první možnost.



 6. Nasbírejte si 10 Giant feathers které se povalují hned za Vámi a odcestujte do Fancy shop ve východní části Varrocku Promluvte s majitelem (" Well, specifically I'm ... ") a bude po Vás chtít 10 giant feathers, 1 Swamp tar, 1 Yellow dye a 50 Gp na výrobu Orlího kostýmu.



 7. Pokud máte vše v invenáři, znovu k němu promluvte (" I've got the feathers ... ") a (" Okay, here are .. ") a dostanete rovnou 2 sety (cape + zobák). Teď si budete muset opatřit 3 různá peříčka pro průchod branou, která vede za Nickolausem. Odcestujte zpět do jeskyně na Orlím vrchu.



 8. Bronze feather

  Vejděte do jeskyně na jihu a uprostřed je podstavec a na něm peříčko které potřebujete. Zkuste ho sebrat (take-from Pedestal) , ale past se aktivuje. V každém rohu zmáčkněte páku (operate winch) a tím past deaktivujete. Teď peříčko seberte (take-from..) a opusťte tuto část jeskyně.



 9. Silver feather

  Vstup se nachází v západní části a kousek od místa kam vstoupíte je podstavec. Když ho prozkoumáte (inspect) , objeví se několik stop (hrajete-li s nastavením "HD", nejsou skoro vidět). Pokud je budete následovat, nedaleko nich jsou na cestě různě rozmístněné kameny. Každý prozkoumejte (inspect) a vždy dostanete další část stop. Obrázek je pořízen v režimu "SD" a cesta stop by měla být pro všechny stejná.



 10. Nakonec prozkoumejte otvor ve skále (inspect opening). Vystartuje na Vás Kebbit (lvl 13) a až se s ním vypořádáte, seberte Silver feather co z něj vypadne. Pak opusťte tuto část podzemí.



 11. Golden feather

  Vstup je ve východní části hlavní jeskyně a hned po vstupu si vezměte 6 zrníček (take-from Birdseed holder). Budete je potřebovat pro posun ptačích soch a spolu s pákovým mechanismem si uvolníte cestu k posledímu - zlatému peříčku. Pokud by jste se tam zamotali, nebo někde uděláte chybu, venku u vstupu do této části najdete po pravé straně resetovací páku. Ta uvede všechny části do původního stavu a pak můžete postup opakovat. číslování na mapě je totožné se seznamem postupných "kroků"




  1. Zatáněte za páku (pull down lever)
  2. Dejte zrní do misky (Odd Bird Seeds -> Bird Feeder)
  3. Dejte zrní do misky (Odd Bird Seeds -> Bird Feeder)

  4. Zatáněte za páku (pull down lever)
  5. Dejte zrní do misky (Odd Bird Seeds -> Bird Feeder)
  6. Zatáněte za páku (pull down lever)
  7. Zatáněte za páku (pull up lever)

  8. Dejte zrní do misky (Odd Bird Seeds -> Bird Feeder)
  9. Zatáněte za páku (pull down lever).
  10. Dejte zrní do misky (Odd Bird Seeds -> Bird Feeder)
  11. Dejte zrní do misky (Odd Bird Seeds -> Bird Feeder)




 12. Pokud šlo vše dobře, cesta pro Golden feather by měla být volná a pak tuto část opusťte. Pokud ne, tak musíte systém resetovat a začít od znovu.



 13. Nasaďte si zobák a eagle cape a dojděte k Stone door v jižní části. Postupně na tyto dveře použijte všechna 3 peříčka (v pořadí bronze, silver a gold) a nakonec otevřete dveře. Projděte kolem orla (walk past Eagle) a promluvte si s Nickolausem. Tím mu předáte druhou "orlí sadu" a on může toto místo opustit. Také Vám řekne že ho najdete u jeho stanu. Nemusíte na nic čekat a vydejte se za ním do "kempu".



 14. U stanu si opět promluvte (" Well I' was ...") , (" Thats sound good...") a bude následovat animace, ve které Vám ukáže jak se chytá Ferret. Až ji chytíte, bude v inventáři spolu s pastí.



 15. Teď už jen odcestujte do ZOO v Ardougne a zvířátko dejte Charliemu (use ferret -> Charlie) a quest je u konce.



Po skončení questu můžete můžete létat pomocí orlů do 3 hunter zón. Na sobě musíte mít zobák , cape a rope (lano). Osobně jsem to nezkoušel.

Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru