All Fired Up

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Požadavky :

 1. Priest in Peril
 2. 43 Firemaking

Nezbytné věci :

 1. Axe - libovolná sekera na dřevo nebo 45 kusů dřeva. Já měl s sebou 25 oak log a pak jsem si dosekal 20 normal
 2. Tinderbox - zápalky

Výbava: bez boje

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 20.000 Gp
 3. 5.500 Firemaking
 4. Přístup k minihře All Fired Up


 1. V bance si vemte tinderbox, teleport do Varrocku , axe nebo 20+ stejného druhu dřeva (nebo oboje). Kdo si bere pouze sekeru, tak si ho cestou může obstarat. Dřevo to musí být prý stejného typu a bral jsem si do inventáře 25 oak log.

 2. S výbavou si jděte promluvit s King Roaldem do paláce ve Varrocku (" Oh? Tell me more! ") , (" I'd be happy to help ") a pak se vydejte k chrámu poblíž Canfisu. 3. Pokecejte s Blaze Sharpeyem a dostanete za úkol zapálit signální oheň a s tím souhlaste (" Okay ") 4. Pravou volbou myši přidejte 20 kusů dřeva (add-logs) , potvrďte (" Yes ") a pak to celé zapalte (light unlit beacon). Nakonec si promluvte s Blazem a ten Vás pošle k dalšímu ohni za Squire Fyrem (" Okay ") 5. Squire Fyre se nachází sever-západním směrem a cestou si obstarejte dalších 20 kusů dřeva a ve finále bude zapotřebí ještě 5 ks stejného typu pro oheň který jste již zapálili.

 6. Druhý oheň také nejprve připravte (add-logs) , potvrďte (" Yes ") a zapalte (light unlit beacon). Pak promluvte se Squire Fire a jděte zpět k prvnímu ohni 7. Promluvte s Blaze Sharpeyem a bude po Vás chtít, abyste mu přidali pár polínek pod uhasínající oheň. 8. Hoďte do ohně 5 ks dřeva, pokecejte (" When's all this to take place ") a odcestujte do Varrocku. 9. V paláci si promluvte s králem a poté co ho informujete o Vaší pomoci je quest u konce.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru