Barcrawl

Tuto "minihru" musíte mít splněnou pokud chcete trénovat agilitu v Barbarian Outpost Course nebo dělat questy Scorpion Catcher a Horror from the Deep .

Jedná se o lehký úkol ve kterém musíte obejít 10 hospod a v každé si dát jedno místní pivo. Je jedno v jakém pořadí, ale je nutné mít kartičku stále u sebe, jinak návštěva nebude zaznamenána.

Na cestování budete potřebovat asi 10 law a několik elementálních run. Dále cca 300 zlaťáků na koupi požadovaných piv a případnou dopravu lodí. Mimo run se hodí i Glory ammy ( Port Sarim a Karamja ) a dueling ring (letadlo Al-Kharid -- Grand Tree ). Na obrázcích je výbava před a po skončení úkolu.

Edit 11.9.2006 : Před vypitím piva v Grand tree si zkontrolujte zdraví. Toto pivo Vám ubere kolem 15-ti HP.

       


Po dokončení ještě doporučuji jeden restore/S-restore potion na vyléčení "kocoviny" protože to docela zahýbe statistikou lvl (prayer nebyl na začátku plný).Úkol dostnete u brány do agility arény po rozhovoru s Barbarian guardem. Promluvte s ním (" I want to come trhrough this gate ") a (" Looks can be deceiving, ... "). Dostanete kartičku Barcrawl card a můžete začít obcházet hospody. Můžete si kdykoliv zkontrolovat stav, ale po vypití 10-tého piva už na kartu z důvodu vysoké opilosti neuvidíte.Ve všech městských hospodách je posup stejný. Promluvte s Bartenderem ( na východě Brimhavenu se jmenuje Zambo , ve Faladoru Kaylee a v Grand tree Bluberry ). Vyberte v dialogu vždy možnost (" I´m doing Alfred Grimhands Barcrawl ") a dostanete za příslušný poplatek pivo automaticky.
Pozor. Jedinou vyjímkou je Grand tree , kde se nedávejte s Blueberry do řeči, ale kartu mu rovnou vražte do ruky (use barcrawl card with Bluberry). Pokud s ním promluvíte, dostanete za úkol namíchat několik koktejlů podle receptů a do inventáře dostanete několik surovin. Tohle jsem poprvé s mojí postavou nevěděl a trvalo mi to dost dlouho než jsem tomu přišel na kloub. Nikde v návodech nebyl postup míchání popsán.

Jestli už máte od Blueberryho věci na míchání, i přesto lze pivo dostat pomocí "Use... with...". Toto jsem osobně zkoušel s postavou která v záznamu měla 9 hospod hotových a v inventáři suroviny na mixování.

Až bude karta kompletní, jděte zpět za stráží a jednoduchým rozhovorem kartu od Vás převezme a umožní pernamentní volný vstup do arény.Jolly Boar Inn

Blue Moon Inn

Rising Sun Inn

Rusty Anchor Inn

Karamja Spirits Bar

Dead Man's Chest

Flying Horse Inn

Dragon Inn

Forrester's Arms

Blurberry's Bar

     

Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2

Nahoru