Tribal totem

Obtížnost : Lehké

Délka : Krátké

Požadavky :

 1. 21 Thieving

Doporučené věci :

 1. Peníze na lodní dopravu (cca 100 GP)

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 1.775 thieving exp
 3. 5 cooked swordfish


 1. Dopravte se do Brimhavenu a severně od hospody promluvte s Kangai Mau (" I'm in search of adventure ") , (" Ok I will get it back "). Poprosí Vás o pomoc při hledání ztraceného totemu. 2. Jděte do Ardougne a prohledejte jednu z beden jižně od banky (investigate crate). Najdete v ní address label který strčte do druhé bedny (adress label -> crate). 3. Promluvte s RPDT employee (" So when are you…") a ten slíbí že bednu doručí. 4. Ted běžte za čarodějem Cromperty (severo-východně od tržiště) , promluvte s ním a budete teleportováni do domu západně od náměstí.

  1. So what have you invented ?
  2. Can I be teleported please ?
  3. Yes, that sounds good. Teleport me!
 5. Zkuste projít přes západní dveře a pomocí šipek zadejte heslo KURT. Potvrďte (enter) a vstupte do vedlejší místnosti.

 6. Za dveřmi je schodiště které nejdříve prohledejte (investigate stairs). Pokud ho neprohledáte, chytnete se do pasti a skončíte mimo dům v dungeonu. 7. Ve 2. patře otevřete (open), pak prohledejte (search) truhlu a najdete hledaný tribal totem . 8. Vraťte se zpátky na Brimhaven za Kangai Mau a totem mu předejte. Tím je quest u konce.Podle původního návodu od Vacice přepsal Plastick2.

Nahoru