Soul's Bane

Obtížnost : Lehká

Nezbytné věci :

 1. Lano -rope
 2. Schopnost porazit zhruba 20-30 monster kolem 45 lvl

Doporučené věci:

 1. S-Antipoison - bez rozdílu combatu budete během některých soubojů otráveni.
 2. Teleport kamkoliv pro případ nouze.

Výbava: Nejvhodnější je combat, ale není podmínkou.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 500 GP
 3. 500 Defence exp
 4. 500 Hitpoints exp
 5. Přístup do Dungeon of Tolna
 1. Quest začíná severovýchodně od Varrocku (severozápadně od Digsite) kde najdete trhlinu v zemi. Promluvte si s Launou a dozvíte se že už 25 let neviděla svého syna. Nabídněte pomoc (" Would you like me to go ... ") , použijte na díru lano (use rope -> rift) a slezte dolu (enter rift). 2. Ocitnete se v první části dungeonu a hned poblíž místa kde stojíte je stojan se zbraněmi. Každou zbraní můžete zabíjet pouze konkrétní typ monster a úkolem je naplnit rage level v horní části obrazovky na maximum. Zbraně lze měnit dle libosti a rage level lze naplnit i s jednou zbraní (na jednom monstru). Při prvním plnění jsem postupně použil všechny typy zbraní a při druhém jem střídal jen dvě nejbližší monstra (unicorn a bear). Zbraně jsou to vcelku silné a pokud budete mít štěstí, dáte hit za 200. Bouhužel nejde mít všechny najednou a v inventáři můžete mít pouze jednu z nich. Mě se podařilo maximum 160 a po naplnění rage level Vás popadne záchvat šílenství, potom následuje animace jak Tolna odchází z domu a pak projděte do další části. Průchod je na východní stěně a celkem musíte zlikvidovat přibližně 12 monster.

  1. Sword - Angry unicorns (45 lvl)
  2. Spear - Angry bear (40 lvl)
  3. Mace - Angry giant rats (45 lvl)
  4. Battle axe - Angry goblins (45 lvl)


 3. Ve druhé části musíte prohedat všechna zákoutí na stěnách po celém obvodu (Look-inside Dark hole). Většinou jsou prázdná, ale občas vyskočí Fear reaper (42 lvl). Až najdete všechny (asi 5) a zneškodníte je, bude následovat další část animace a pak už můžete projít do další části (enter black hole). Stěny nestačí obejít jen jednou dokola a bude je potřeba obejít vícekrát. Záleží na náhodě a rozmístění monster.

 4. Ve třetí místnosti je uprostřed 6 dveří uspořádých do kruhu a několik Confusion beast (43 lvl). "Skutečná" příšera je v každém kole vždy jen jedna a ostatních 5 nelze zabít (po chvilce atakování zmizí). Po zlikvidování té "správné" jedny dveře zmizí a všechna monstra se objeví znovu. Poslední dveře se otevřou, následuje "animační" rozhovor s Tolnou a pak lze do dveří vstoupit (enter confusion door)

  Při plnění questu za mojí druhou postavu se mi stala menší chyba. Při vstupu do posledních (správných) dveří mě to hodilo zpět a skoro všechy ikony kolem inventáře a celý invetář zmizel. Stačilo hru ukončit (ikona na ukončení tam byla) , zalogovat se zpět (objevíte se na povrchu) a když jsem slezl dolů, byl jsem ve 4 části dungeonu stejně jako při normálním průchodu přes dveře.

 5. V předposlední místnosti se po zemi plazí Hopeless creature (40 lvl). Musíte zabít všechny a každou z nich 3x (pokaždé se zmenší). Potom se přes propast objeví most a za ním je vchod do poslední části.

 6. Následuje poslední animace a po ní se s Tolnou vypořádejte. Je zde sice multicombat, ale nedělá problémy. Za chvilku máte hotovo. 7. Po boji si promluvte s "osvobozeným" Tolnou a automaticky budete dopraveni ven. Na povrchu s ním znovu pokecejte a po děkovné řeči dostanete odměnu.
Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru