Sea Slug

Obtížnost : Lehké

Délka : Krátké

Požadavky :

 1. 30 Firemaking

Nezbytné věci :

 1. Swamp paste - koupíte v Port Khazard general shopu nebo vyrobíte z pot of flour + swamp tar a pak zahřát pomocí ohně.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 7.175 Fishing
 3. Oyster pearls


start questu


 1. V bance si vemte swamp paste a jděte si promluvit s Carolinou východně od Ardougne. Během rozhovoru ji slibte že se vydáte hledat manžela a syna na Fishing platform (" I suppose so, how do I get there? ") 2. Promluvte s Holgartem který je hned vedle , ale než se vydáte na cestu, nejprve musí loďku opravit. Pokud máte u sebe swamp paste, tak se do opravy hned pustí. Potom s ním promluvte ještě jednou (" Will you take me there ? ") a vyrazíte a cestu. 3. Na plošině se vydejte do jiho-západního rohu, promluvte s Bailey a řekne Vám že syn se někde poblíž skrývá. 4. V severo-východní části mola u žebříku seberte damp sticks a pak vylezte nahoru. Jděte na západ do malé místnosti, přes krabice promluvte s Kennithem a dozvíte se, že ho tu nechal jeho otec a sám se vydal hledat pomoc. 5. Vraťte se za Holgartem který Vás sem přivezl a po krátké rozmluvě budete přepraveni na malý ostrůvek. Tam si promluvte s Kentem a během rozhovoru Vás poprosí abyste pomohli dostat syna do bezpečí. Nakonec Vám ze zad sundá jednu potvoru a můžete se s Holgardem vrátit zpět na plošinu. 6. Znovu si jděte promluvit s Baileyem a dostanete od něj torch. Na zemi seberte kousky rozbitého skla - broken glass a použijte na ně damp sticks (use damp sticks -> broken glass). Tím se klacky usuší a stanou se z nich dry stick. Nakonec pomocí volby "rub-together" dry stick zapalíte torch (louč).
  Použití tinderbox vypadá jednodušeji, ale prý to nefunguje. To samé platí pokud by si někdo přinesl vlasní zapálenou louč. Proto se držte tohoto postupu. 7. Znovu vylezte po žebříku do 1. patra (bez louče to již nepůjde) , opět promluvte s Kennithem a řeknete mu že se s otcem brzy uvidí, ale musíte najít jinou cestu než skrz dveře. 8. Vyjděte ven a v místech jako na obrázku vykopněte špatně opravenou stěnu (kick...). Pak se vraťte do místnosti a pokecejte s Kennithem. 9. Zjděte k jeřábu vedle vykopnuté stěny a otočte s ním (rotate crane). Tím by jste měli Kennita spustit dolů. 10. Pak běžte pokecat s Holgartem a ten Vás dopraví zpět na pevninu. Nakonec promluvte s Caroline a quest je u konce.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru