Meeting history

Obtížnost : lehká

Délka : krátké

Požadavky :

 1. Druidic ritual
 2. Making history

Nezbytné věci :

 1. Enchanted key - kdo už nemá, dostane ho během úvodního dialogu

Výbava: Vše si nechte v bance. Pokud na to zapomente, budou Vám věci dopraveny do banky při začátku questu.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 2.500 exp dle výběru. Jde o součet 3 stránek z knihy(1.000 + 1.000 + 500)


 1. Vše si nechte v bance a jediné co potřebujete pro tento quest je enchanted key. Kdo nemá, dostane nový během prvního dialogu. Pak si běžte promluvit s Jorralem který žije severo-západně od Ardougne (" Anything else I can help you with? ") , (" I'm sure I'll enjoy finding out ") a kdo zapoměl něco v inventáři nebo na sobě tak ještě (" Yes ") a věci mu budou dopraveny do banky. Po tomto rozhovoru budete mít v inventáři enchanted key (svůj nebo nový) a enchaned key notes. Pokud klíč nedostanete, máte ho zahrabaný někde v bance nebo na klíčence (one small favour quest) 2. Dojděte na stejné místo jako na obrázku které najdete severo-západně od horní banky v Ardougne a použijte na klíči volbu rub. Nejdříve to bude vypadat že se nic neděje (viz obrázek), ale po chvilce se teleportujete do minulosti. 3. Po krátké animaci si promluvte s Laurou v severo-východní části a pak se vraťte do přítomnosti (rub key) 4. Zaběhněte za Jorralem a po chvilce se od něj dozvíte že se klíčem můžete teleportovat na stejné místo do dvou různých časových období. 5. Na stejném místě jako v prvním případě se zkuste teleportovat do minulosti a od této chvíle byste měli mít na výbět kam se chcete teleportovat. V tuto chvíli vyberte Past A 6. V tomto časovém období si promluvte s Jackem u ohniště, Rogerem v domě u kolébky a Laurou u rozestavěné kůlny. Dialogy to jsou přímé a pak se pomocí klíče posuňte v čase o trochu blíže k současnosti (rub key - Past B) 7. V tomto období pokecejte s Laurou u dostavěné kůlny, Rogerem který sedí u vstupních dveří a Sarah na zahradě západně od domu. 8. Poslední s kým v této době promluvte je Jack. Musíte se proklikat delším dialogem. Měl by být pro všechny stejný a tak to snad nebude problém.

  1. Not too busy to have your mind read!
  2. Super Jack the fantasmic
  3. Cosmic, mind, body and fire runes
  4. Misalionar
  5. Seven
  6. Trying to create fire
  7. Create chocolate cakes
  8. Good
  9. Strawberry
 9. Teleportujte se do pozdější minulosti (Past A), prohledejte 3 místa ve větší části domu a najdete několik věcí co budou potřeba.

  1. Side table - pestle and mortar, Bucket of milk a guam
  2. Shelves (jižní stěna) - bowl
  3. Shelves (levý dolní roh) - papyrus a charcoal
 10. Guam rozdrťe v hmoždíři (guam -> pestle and mortar) a pak si na zahradě naberte z včelího úlu med do misky (bowl -> beehive). Do medu přidejte mléko a nakonec drcený guam. Tím získáte bowl of milk, honey and guam a tuto misku dejte ubrečené Sarah v kolébce (use...) Pak shlédnete animaci. 11. V inventáři pomocí charcoalu a papyrusu vytvořte mapu (use charcoal -> papyrus) a tu předejte Lauře (use...) Pak se teleportujte do bližší minulosti (Past B) 12. V zahradě pokecejte se Sarah a dozvíte se nějaké informace o uschlých stromech. 13. Vraťte se v čase (Past A) a ze země seberte rýč. Vedle stěny je hromada květináčů a jedním kliknutím si jich vezmete 6 (collect pots) 14. V místech kde jste viděli uschlé stromy rostou v této době teprve sazenice a postupně je rýčem všechny přendejte do květináčů (spade -> ... seedling)

 15. Jako první si vemte Avocado a dejte ho do jiho-východního místa. Pak pokračujte ve směru hodinových ručiček a sazenice dávejte do země podle abecedy.

 16. Pomocí klíče se přemítěte (Past B) a stromy budou v plné velikosti. Promluvte se Sarah a další část úkolu je splněn. 17. Promluvte s Jackem a po krátké animaci si promluvte s Laurou. Dozvíte se o ztracené broži. 18. Ve starší době (Past A) prohledejte stůl vedle postele v místnosti se spící Sarah a brož zde najdete. Zakopejte ji mezi dům a kůlnu (use A brooch -> souil mound) a poskočte v čase (Past B) 19. V kůlně seberte rýč a brož vykopejte (use spade -> soil mound) Promluvte s Laurou a po další animaci je poslední část úkolu hotova. 20. Vraťte se do současnosti (rub key) a běžte za Jorralem. Poté co mu vše řeknete je quest u konce.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru