Imp catcher

Obtížnost : lehká

Požadavky : žádné

Nezbytné věci :

  1. 4 druhy bead (korálky) které padají z Imp (lvl 1). Korálky mají žlutou, černou, červenou a bílou barvu. Pokud jdete zabíjet Impy s tímto záměrem, obrňte se trpělivostí, protože po několika stovkách jsem cílené zabíjení vzdal. 3 z nich jsem dostal celkem rychle, ale poslední ne a ne padnout (prostě smůla). Na free worldech se dají dost často koupit v General shopu ve Varrocku u náměstí nebo v Grand Exchange. Tam je prodávají jiní hráči kteří je nepotřebují nebo nevědí na co jsou.

Odměna :

  1. 1 quest point
  2. 875 Magic exp
  3. Amulet of Accuracy (přesnosti)


  1. Jestli máte v bance nachystané všechny bead, vemte si je s sebou a quest máte hotov ve dvou rozhovorech. Quest se začíná ve 2. patře Wizard tower, jižně od vesnice Draynor village a nejblíže to máte z Lumbridge. Dělá-li někdo tento quest na members worldu, tak lze využít Glory amulet.

  2. Ve věži si promluvte s Wizard Mizgog (" Give me a quest please ") a ten Vás požádá o sehnání 4 ukradených korálků. S tím souhlaste (" I'll try ")  3. Máte-li všechny beads v inventáři, tak si opět promluvte s Mizgogem. Ten si je vezme a položí na stůl.  4. Až korálky umístí na své místo, quest je u konce.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru