Hazeel Cult

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 1.500 Thieving exp
 3. 2.000 gp

Tento quest má 2 různé průběhy a v návodu je popsána jen jedna varianta. Prozatím to neovlivňuje jiné questy tak jako v případě "Shield of Arrav -> Hero quest" 1. Na quest žádný předmět nepotřebujete a proto si můžete jít rovnou promluvit s Ceril Carnilleanem v jiho-západní části East Ardougne (" What's wrong? ") a (" Yes of course, I'd be happy to help ") . Můžete ho potkat po celé zahradě jeho domu, nebo přímo uvnitř domu v přízemí i v 1 patře. 2. Vydejte se jiho-východním směrem a u značky dungeonu (šedé kameny) vstupte do podzemí. Zde si promluvte (pravým tlačítkem myši) s Clivetem (lvl 13) a dostanete od něj lahvičku s jedem.

  1. What do you mean ?
  2. So what would I have to do ?
  3. Ok, count me in
 3. Vraťte se zpět do domu a slezte po žebříku do sklepní kuchyně 4. Použijte jed na sporák (poison -> range) a tím otrávíte polévku. 5. Jděte nahoru a promluvte s Ceril Carnilleanem. Ten je velice naštvaný, jelikož polévka byla pro psi a ty jsou teď mrtví. 6. Pak jděte zpět do stoky za Clivetem který vám předá hazeel's mark. Nasaďte si ho na krk a nesundavejte po zbytek questu. 7. Podle mapy obejděte 5 ventilů (valve) a otočte je podle popisku (turn-left/right). Pak jděte k domu a prohoďte pár slov s Butler Jonesem 8. Běžte zpátky do stoky a vlezte na raft (board raft). Budete převezeni do základny Hazeel Cult.

 9. Vyhledejte Alomonea (13 lvl) , promluvte s ním a ten požaduje, abyste mu donesli starý rukopis Cerila Carnilleana. 10. Vlezte zpátky na raft a utíkejte do domu. Tam se opět vydejte do kuchyně, kde prohledejte bedny a najdete chest key. 11. Vylezte ze sklepení a jděte po schodech nahoru. Tam zatlačte na tajnou zeď (knock-at wall). Ta se otevře a v malé místnosti vylezete po žebříku. 12. Teď otevřete klíčem truhlu (chest key -> chest) a hazeel scroll je na světě. 13. Slezte dolů a běžte zpátky do stoky za Alomonem. Hned po předání svitku (talk-to Alomone) začne s obřadem. Vyvolá Hazeela (296 lvl) se kterým naštěstí nemusíte bojovat a poté následuje rozhovor a quest je u konce.

Podle původního návodu od Vacice přepracoval a hodně štěstí přeje Plastick2

Nahoru