Gertrude’s cat

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Nezbytné věci :

 1. Peníze - 100 Gp
 2. Raw sardine - syrová sardinka
 3. Bucket of milk - použijte prázdný bucket (kýbl) na 'černo-bílou' krávu například v Lumbridge ohradě (viz Cook's assistent quest)
 4. Jídlo - pro postavy s velmi nízkým HP lvl.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 1.525 Cooking exp
 3. Kitten (kočka) náhodné barvy
 4. Chocolate cake - čokoládový dort
 1. V bance si vemte všechny věci a také si můžete pro rychlý přesun vzít několik Varrock teleportů nebo energy potiony. Pak si jděte západně od Varrocku promluvit s Gertrudou (" Well, I suppose I could... "). Dozvíte se o její ztracené kočce a také se zmíní o svých dětech, které budou určitě vědět kde ji máte hledat. 2. Zajděte na náměstí ve Varrocku a promluvte s Shilopem (" What will make you tell me ? "). Za informace bude chtít 100 Gp a když zaplatíte, (" Okay then, I'll pay ") , dozvíte se že kočku naposledy viděl severo-východně od Varrocku poblíž hospody. 3. Zajděte si promluvit s Gertrudou a pak za jejím domem utrhněte 1-2 herby Doogle leaves. Herb použijte na raw sardine (use doogle leaves -> raw sardine) a získáte doogle sardine.

  lumberyard


 4. Vydejte se do Lumberyard kam se dostanete přelezením plotu v západní části plotu (squeeze-under fence). Uprostřed ohrady vylezte po žebříku a v patře uvidíte kočku - Fluffs. 5. Dejte ji (use...) nejprve bucket of milk a potom seasoned sardine. Zkuste ji zvednout (pick-up Fluffs) , ale aby se vydala na cestu domů, musíte ještě najít koťata.

  lumberyard


 6. Slezte po žebříku dolů a prohledejte krabice. Chvilku to může trvat a místo je pro každého pravděpodobně jiné.

  lumberyard


 7. Až budete mít koťata v inventáři, vylezte zpět do 1. patra a použijte (use..) je na Fluffs. Ta se konečně vydá domů.

  lumberyard


 8. Naposledy zajděte za Gertrudou a po krátkém dialogu je quest u konce. Pokud Vám kočka kterou dostanete pojde hlady, za 100 Gp dostanete novou.

  lumberyard


Podle návodu od Endragonna přepracoval Plastick2

Nahoru