Fishing contest

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Požadavky : 10 Fishing

Nezbytné věci :

 1. Fishing rod - rybářský prut
 2. Garlic - česnek naleznete ve vesnici Draynor village v prvním patře domku se značkou questu když prohledáte skříňku (cupboard)
 3. Spade - rýč
 4. 5 GP

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 2.437 Fishing exp
 3. Možnost používat zkratku pod White Wolf Mountain.


 1. Promluvte si s horským dwarfem z libovolné strany White Wolf Mountain. Já si vybral Austriho poblíž vesnice Taverley a na konci rozhovoru od něj dostanete vstupenku na rybářskou soutěž - fishing competition pass. Dialog by měl vypadat takto:

  1. I was wondering what was down those stairs ?
  2. Why not ?
  3. If you were my friend I wouldn't mind it
  4. Well, let's be friends!
  5. And how am I meant to do that ?


 2. Vydejte se do Seer's Village a v bance si vemte vše potřebné. Slabší postavy si mohou vzít i nějaké jídlo pro doléčení zranění od Guard dog (44 lvl) Pak běžte do MC’Grubors lesa, obejděte les a mřížemi prolezete. Když dojdete na místo s červy (worm) , použijte rýč (dig) nebo prohledejte révu (check wine) - obě varianty vyžadují rýč. Takto si obstaráte kvalitní návnadu na rybolov. Nazbírejte si tak 3-5 kousků. 3. Jděte od Seer's Village na jih až dorazíte k místu konání soutěže. Zkuste vejít (open gate) a poté co si Morrisem, prohlédne pozvánku budete vpuštěni. 4. Uvnitř použijte česnek na jednu z trubek - pipes v severní části a tím si připravíte Vampíra o jeho místo. 5. Pak si promluvte s Bonzem (talk-to) , zaplaťte poplatek 5 Gp (" I'll enter the competition please ") a pak zahájí soutěž. Vám připadne místo u trubek, které Vampír odmítl právě kvůli vůni česneku. 6. Rybařte tak dlouho, dokud nechytnete raw giant carp . Po chvilce Bonzo soutěž ukončí a zkontroluje úlovky. Pak Vás vyhlásí za vítěze a dostanete trofej. 7. Vraťte se zpět ke dwarfovi (může to být i ten z druhé starny) u White Wolf Mountain, dejte mu trofej a tím získáte povolení používat tuto zkratku pod pohořím. Tím je quest hotov.Podle původního návodu od Vacice přepracoval Plastick2

Nahoru