Ernest the chicken

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Požadavky : žádné

Nezbytné věci : nic

Doporučené věci :

 1. Pro slabé postavy něco k jídlu. Musíte projít kolem Skeletona (22 lvl)

Odměna :

 1. 4 quest point
 2. 300 Gp


 1. Zajděte k bráně do Draynor manor a promluvte s Veronikou (" Aha, sounds like...") Dostanete za úkol najít Ernesta, který se tam nedávno vydal, ale ještě se nevrátil. 2. Proběhněte cestou na sever až ke dveřím domu a vstupte (open large door). Dům lze opustit pouze přes východní část (nebo teleportem), protože hlavní dveře jsou jednosměrné. Uvnitř vyjděte po schodech do patra a pak po točivých schodech na levé straně až do 2. patra.

 3. Zde si promluvte s Profesorem Oddensteinem (" I'm looking for a guy called Ernest ") a dozvíte se , že zůstal v podobě kuřete. V rozhovoru pokračujte (" I'm glad Veronica didn't...") a dostanete za úkol sehnat pár věcí na opravu stroje. Teprve pak promění Ernesta zpět do lidské podoby. 4. Sejděte po schodech do 1. patra a v malé místnosti na jihu seberte fish food. Potom sejděte hlavním schodištěm do přízemí. 5. V severo-západní části seberte ze země poison (jed) a jděte k zadnímu východu do východní části. 6. Na zemi leží spade (rýč) který seberte. Otevřete dveře (open door), vyjděte ven a pak se vydejte k fontáně. Najdete ji v jiho-západní části zahrady. Nasypejte jed do krmení (use poison -> fish food) a otrávené jídlo dejte do fontány (poisoned fish food -> fountain) Fontánu prohledejte (search...) a najdete pressure gauge (tlakoměr) 7. Podél plotu jděte na sever a narazíte na hromadu kompostu. Použijte rýč (spade -> compost heap) a najdete key (klíč) 8. Zpět do domu (hlavním vchodem) a nad schodištěm je malá místnost. Použijte klíč na dveře (use key -> door) a otevřete je (open). Uvnitř je Skeleton (22 lvl) a také další součástka - rubber tube. Seberte ji a vyjděte ven. 9. Jděte do jiho-západní části a v místnosti s kulatým stolem prohledejte knihovnu (search bookcase) která je u stěny odělující menší pokoj s žebříkem. Až se dostanete k žebřiku, slezte dolů (climb-down) 10. Zde musíte postupně tahat za páky (písmenné označení) dokud si neoteřete celu v západní části, kde leží olejnička.

  1. A dolu
  2. B dolu

  3. D dolu

  4. A narohu
  5. B nahoru

  6. E dolu
  7. F dolu

  8. C dolu
  9. E nahoru
 11. Pokud jste dodrželi postup, otevřete si dveře do západní části a seberte olejničku - oil can 12. Vylezte po žebříku do přízemí a na stěně s knihovnou zatáhněte za páku (pull lever) Vyjděte do 2. patra, promluvte s profesorem a po chvilce Ernesta přemění. Tím je quest u konce.

Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru