Elemental workshop I

Obtížnost : lehké

Délka : krátké

Požadavky :

 1. 20 Mining
 2. 20 Crafting
 3. 20 Smithing

Nezbytné věci :

 1. Knife - nůž na fletching
 2. Pickaxe - krumpáč
 3. 4 coal - uhlí
 4. Hammer - kladivo na smithing
 5. Needle - jehla
 6. Thread - nit
 7. Leather - opracovaná / tanovaná cowhide

Výbava: Cokoliv pro poražení 1 Earth elemental (lvl 35)

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 5.000 xp crafting
 3. 5.000 smithing exp Elemental shield a schopnost ho výrábět


 1. Jděte do domu jihozápadně od Camelot banky. Prohledejde bookcase a neleznete knihu. 2. Knihu si přečtěte, potom na ni použijte nůž (knife -> battered book ) a dostanete battered key .

 3. Teď jděte do domu s kovadlinou západně od banky. Zatlačte na stěnu za kterou je vidět schodiště (open odd looking wall) a sejděte dolu.

 4. Od vstupu se vydejte do západní části (1). Nachází se zde několik míst s fialovou rudou. Jakmile do některé hroudy kopnete, napadne Vás Earth elemental (lvl 35). Až se s ním vypořádáte, ze země seberte elemental ore.


 5. V severní části se nacházejí po stranách 2 ventily (2) a páka (3) , kterou musíte roztočit vodní kolo. Nevím jestli návod podle kterého jsem to dělal byl špatně napsán nebo pro každého je jiná kombinace, ale napoprvé se mi to nepovedlo. Naštěstí jsou jen 4 možné varianty jak ventily nastavit. Po každém otočení ventilu nezapomeňte zatáhnou za páku než vyzkoušíte další variantu. Kolo se roztočí při správném nastavení ventilů a po zatáhnutí páky.

  Podle posledních poznatků by měl být postup následující: otočit právý ventil, otočit levý ventil a nakonec zatáhnout za páku.
 6. Až se kolo roztočí, jděte do východní části (4) kde musíte opravit vzduchový měch (fix bellows) Až ho opravíte, ještě ho uveďte do chodu zatáhnutím za páku (pull lever)


 7. Prohledejte krabice (lokace je pro každého hráče jiná) a naleznete kamennou misku - stone bowl (5).

 8. V jižní části dungeonu (6) naberte do misky lávu (stone bowl -> lava trough) a vylijte ji do pece (7) (stone bowl -> furnace)


 9. Až se pec rozžhaví, dejte do ni získaný kus rudy (elemental ore -> furnace) a máte-li v inventáři i 4 kusy uhlí, dostanete elemental metal.

 10. Hotovou cihlu použijte na kovadlinu (8) - workbench a tím je quest hotov.

Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru