Demon slayer

Obtížnost : lehká - střední

Požadavky : Schopnost porazit Demona (27 lvl)

Nezbytné věci :

 1. 25 normal bones
 2. 1 Gp

Doporučené věci :

 1. Bucket nebo bucket of water

Odměna :

 1. 3 quest point
 2. Meč Silverlight - vhodný pro boj s demony
 1. Pro začátek si vemte 1 Gp , bucket (prázdný nebo s vodou) a promluvte s Gypsy Aris(" Ok, here you go "). Z věštby se dozvíte že musíte zabít demona pomocí meče Silverlight. Pokračujte v rozhovoru v několika tématech do doby než uvidíte animaci. V mém případě to bylo po (" Okay, where is he? ... ") a (" So how did Wally kill Delrith "). 2. Po animaci se optejte na zaříkávadlo kterým musíte Delritha "dorazit" (" What is the magical incantation ? "). To si opište nebo vyfoťte, protože slova jsou stejná, ale pořadí je pro každého jiné. Pokud ho zapomenete, měla by Vám heslo říci znovu, ale to nemám vyzkoušeno. 3. Poslední na co se zeptejte, kde seženete silverlight meč (" Where can I find Silverlight ? ") a pak se rozlučte (" Okay, thanks..."). Zkontrolujte si jestli vypadá průběh questu jako na obrázku, a pak jděte do hradního komplexu. 4. Promluvte se Sirem Prysinem (" Gypsy Aris said...") a (" I need to find Silverlight "). Až se Vás zeptá na co ho potřebujete, pokračujte (" He's back and unfortunately...") , (" And why is this a problem "). Meč dostanete až seženete 3 klíče od truhly ve které je zamčen. Jeden má on a další má v držení někdo jiný z důvodu bezpečnosti.

  Zeptejte se jestli můžete dostat jeho klíč (" Can you give me your key ? ") , ale už ho nemá, protože mu upadl do kanálu. Další dialog můžete vypustit. 5. Pro první klíč jděte do 2. patra severo-západní části hradu a zde si promluvte s Captain Rovin. Po "delším" rozhovoru klíč dostanete.

  1. Yes, I know, but this is important
  2. There's a demon who wants...
  3. Yes, very
  4. It's not them who are qoing going to...
  5. Sir Prysin said you would give me the key
  6. Why did he give you one of the keys
 6. Běžte do hradní kuchyně, ve dřezu si naplňte bucket (use bucket -> sink) a vylejte ho do odpadu z druhé strany zdi (use bucket of water -> drain). Klíč tak spláchnete, ale po nějakém čase zmizí a postup tak musíte opakovat. Takže moc neotálejte a jděte ho sebrat. 7. Východně od hradu (značka dungeonu) vlezte do stoky (climb down manhole ) a jděte západní cestou. 8. V místě jako je na obrázku seberte u odpadní roury ze země Rusty key. 9. Pro třetí klíč si dojděte do 1. patra ve Wizard tower (jižně od Draynor village). Cestou si vemte 25 normal bones a promluvte s Traibornem (" I need to get a key...") a (" Well, have you got any keys...") a klíč dostanete pokud donesete 25 normal bones (" I'll get the bones for you "). Máte-li kosti u sebe, znovu k němu promluvte a klíč je Váš 10. Jděte do Varrocku za Sirem Prysinem a nalezené klíče Vám vymění za meč Silverlight. V bance si vemte brnění , něco k jídlu, poznámky o zaklínadle (doufám že si ho pamatujete) a jde se na Demona. 11. Poblíž jižního vchodu do Varrocku běžte do kamenného kruhu s několika wizardy (lvl 7). Po chvilce vyleze Demon Delrith (lvl 27) a pomocí Silverlightu ho oslabte na minimum. Na to jak vypadá je dost slabý a nebude to trvat dlouho. 12. Na konec zvolte postupně slova ze zaklínakdla. Až se oslabený demon vrátí odkud přišel, je quest u konce.

Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru