Warriors' guild


Úvod

Warrior's guild najdete v západní části Burthope a nejrychleji se tam dostanete pomocí game necklace který Vás teleportuje do podzemní části Burthope game room. Pro vstup musíte mít součet skillů Attack + Strength alespoň 130 bodů.

V této members guildě se nachází 5 miniher a ve všech jsou za odměnu vypláceny warrior guild tokens. Těmi se platí za vstup + pobyt v hlavní místnosti 2. patra kde můžete zabíjením Cyclops (56 a 76 lvl) získat různé druhy defenders. V tomto návodu popisuji pouze jednu z 5-ti miniher.

Důležitá informace hned na začátek. Nejde o bezpečnopu minihru a pokud kdekoliv uvnitř budovy zemřete, přídete o své věci jako při smrti kdekoliv jinde .Nahoru


Získání tokenů

Tokeny se dají získat několika způsoby, ale popíšu pouze nejpoužívanější metodou, a tou je "zabíjení vlastího brnění" . Pro tuto minihru potřebujete 3 kusy brnění (full helm, platebody a platelegs) a sami si podle tabulky zvolte materiál ze kterého bude Váš protivník. Brnění musí být obyčejné a nesmí mít jakékoliv zdobení (sara, gold, trim ...)

Jeden hráč mi poslal připomínku, že se mu po zabití protivníka několikrát ztratila jedna část výzbroje. Prý se to občas stává, ale dělal jsem to za obě postavy a nepřišel jsem ani o jeden kus.

Protivníka si vyberte s ohledem na vlastní combat lvl, protože zabíjet runite nepřítele s postavou na 85 lvl je naprostý nesmysl. To jsem zkusil a daleko rychleji tokeny získáte z mithril nebo black nepřítele.

Máte-li v inventáři všechny 3 části brnění potřebné pro "oživení" (helm, plate a legs), můžete jít do středové místnosti u jižní stěny v přízemí. S sebou si můžete vzít jídlo, potiony a další věci na běžný melee souboj. Uvnitř jsou dva podstavce - animation machines a na jeden z nich použijte libovolný kus brnění který chcete oživit (use...). Poté Vaše postava trochu popojde a za moment je protivník na živu. Pokud se zasekne, jděte mu naproti, ale většinou za Vámi dojde sám. Pří více lidech si radši popojděte stranou, protože 3 souboje na jednom místě jsou dost nepřehlednéAž se s ním vypořáte, seberte všechny 3 kusy brnění a nezapomeňte na tokeny které po něm zůstanou. Opakujte dle libosti a nálady. Počet tokenů co budou potřeba k získání rune defeneru nelze předem odhadnout. Já jsem tokeny sbíral po 500 a s tímto počtem můžete zůstat v místnosti s Cyclops 50 minut.

Typ brnění Lvl Tokeny
Bronze 11 5
Iron 23 10
Steel 46 15
Black 69 20
Mithril 92 25
Adamant 113 30
Rune 138 40


Nahoru

Defenders

Celkem je ve hře 7 defenders které se nosí místo štítu a jejich statistiky najdete v tabulce. I přesto že vypadají jako dýka, nejde o zbraň a jediný způsob jak je sehnat je zabíjení Cyclops (56 a 76 lvl) ve druhém patře této guildy. Pro vstup potřebujete minimálně 100 warrior guild tokens, ale nejde o poplatek za vstup. Budete-li mít s sebou tento počet, můžete uvnitř zůstat 10 minut (10 token / minuta pobytu). Pokud neopustíte místnost než Vám dojdou tokeny, budete dle jiných hráčů Kamfreenou "vyvedeni" ven za dveře.Pokud si jdete pro první (bronze) defender, stačí pokecat s Kamfreenou která stojí u dveří ve 2. patře. Až Vám padne bronzový, vyjděte ven a ukažte ho Kamfreeně. Pak se vraťte zpět a pokračujte než padne ironový. Pak znovu ukažte úlovek a tak to jde až k runitovému (lze jich údajně získat i více než jeden).

Při opětovném vstupu není třeba mít u sebe všechny již nasbírané defenders, ale vždy jsem u sebe měl ten poslední nejkvalitnější, jinak mě do místnosti nepoustila.

Jestli některý ztratíte (smrt, drop...) lze ho získat zpět pouze dalším soubojem s Cyclops. Proto po nasbírání všech defenders nevyhazujte ty co nepoužíváte, ale nechte si kromě toho nejcenějšího ještě druhý nejlepší (například ada+rune). V případě ztráty nemusíte prý celý cyklus začínat odznovu (neověřeno)


Upřesnění od jiného hráče:
Vzdy som si nechaval addy defender v zalohe a ked som nahodou stratil rune tak som len ukazal addy defender tej Kamfreene a potom som opat ziskal rune.


V tomto seznamu je můj průběh a čísla znamenají kolik tokenů jsem potřeboval na získání dalšího v řadě. Nechybělo moc a málem jsem se na to vykašlal hned na začátku. 850 tokenů za bronze defender překonalo moje nejhorší odhady (odhadoval jsem 500) a jak jsem se ptal jiných hráčů, horší výsledek nikdo neměl. U celkového součtu jsem se dostal už na "průměr". Někdo potřeboval na rune kolem 1.000 a jiný i přes 3.000.

Ozval se mi jeden hráč co získal Bronze až po 1.500 tokenech.

  1. Bronze - 850
  2. Iron - 50
  3. Steel - 550
  4. Black - 70
  5. Mithril - 120
  6. Adamantite - 450
  7. Rune - 80
    ------------------
  8. Celkem - 2.170

Nahoru

Defender Lvl Attack bonus Defense bonus Strength bonus
Bronze 1 Stab: +3 Slash: +2 Crush: +1 Magic: -2 Range: -3 Stab: +3 Slash: +2 Crush: +1 Magic: -2 Range: -3 -
Iron 1 Stab: +5 Slash: +4 Crush: +3 Magic: -2 Range: -3 Stab: +5 Slash: +4 Crush: +3 Magic: -2 Range: -3 -
Steel 5 Stab: +7 Slash: +6 Crush: +5 Magic: -2 Range: -3 Stab: +7 Slash: +6 Crush: +5 Magic: -2 Range: -3 +1
Black 10 Stab: +9 Slash: +8 Crush: +7 Magic: -2 Range: -3 Stab: +9 Slash: +8 Crush: +7 Magic: -2 Range: -3 +2
Mithril 20 Stab: +10 Slash: +9 Crush: +8 Magic: -2 Range: -3 Stab: +10 Slash: +9 Crush: +8 Magic: -2 Range: -3 +3
Adamantite 30 Stab: +13 Slash: +12 Crush: +11 Magic: -2 Range: -4 Stab: +13 Slash: +12 Crush: +11 Magic: -2 Range: -4 +4
Rune 40 Stab: +20 Slash: +19 Crush: +18 Magic: -2 Range: -3 Stab: +20 Slash: +19 Crush: +18 Magic: -2 Range: -3 +5


Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2

Bude-li nějaký technický problém s návodem, využijte formulář. Stejně tak mi pošlete zprávu je-li návod použitelný a srozumitelný, kde jste se zasekli, co bych měl ještě doplnit, opravit a podobně.

Odpovím pouze E-mailem , nikoliv ve hře. Upozorňuji že tento formulář je určen výhradně pro tento článek.

 RS account :

 E-Mail :