Ghostly robes

Obtížnost : Žádná ale středně dlouhé.

Nezbytné věci : Amulet Of Ghostspeak (The Restless Ghost quest - nový dostanete od mnicha v jihovýchodní části Lubridge swamp. ) a Ring Of Visibility (Desert Treasure quest - může být nedokončený).

Doporučené věci : Standartní teleporty + Glory amulet a Dueling ring

Výbava: Něco na cestu do Wilderness.

Odměna : 6-ti dílný "průhledný" Ghostly robe set. (+21 magic attack i defence)

Pro získání kompletní sady musíte postupně obejít 6 duchů a od každého dostanete jednu část setu. Příběh se po rozhovoru s prvním duchem větví do 3 dějových linií které tu nebudu překládat a popíšu pouze cestu jak věci získat. Po celou dobu je nutné mít nasazený Ring Of Visibility (jinak duchy vůbec neuvidíte) a Amulet Of Ghostspeak (bez něj nelze mluvit s duchy) , ale na minimapě nejsou vidět nikdy . Pokud už ring nemáte, kousek na západ od 1. ducha u vodopádu dostanete od Rasola nový (zdarma).

Všechny rozhovory mají jedinou volbu (" Tell me your story ") a stačí je v případě že neumíte anglicky a nebo se nechcete zdržovat pouze odklikat. To zní vcelku jednoduše, ale protože se pro některé části musí do Wilderness a rozhovory to jsou dlouhé, je přerušení v půlce vyprávění v podobě napadení například Zombie docela na nervy. V dějové linii co jsem dělal já popíšu i to jak jsem se s tím vypořádal a pokud dostanete jinou část cesty, je to pouze na Vás a přeju pevné nervy.

1. Ghost

Prvního ducha - Mysterious ghost - najdete u Glarial's Tomb (severně od Ardougne, kousek na východ od vodopádu). Promluvte s ním a po obdržení první části setu sledujte dialog pozorně, protože dostanete radu kde druhý díl hledat (viz druhý obrázek)

 1. Northeast of there
 2. Southeast of there
 3. Pirates and a shipwreck

V další části navštěvujte lokace podle stejné barvy a pořadového čísla. V mém případě to byla 1. varianta. Za ostatní neručím a jsou převzaty z jiných webů a pokud navštívíte omylem jiného, poznáte to podle velmi krátkého rozhovoru bez možnosti volby Tell me your story a také že nic nedostanete.

2. Ghost

 1. Wilderness Bandit Camp - Severozápaně od Edgeville. Kolem se motá pár dotěrných banditů. Sice na mě útočili jen 3, ale nepomohlo ani jejich vymlácení. Nakonec jsem je nalákal do okolních domů, zavřel za nima dveře a byl klid.
 2. Desert Bandit Camp - Jihozápadně od vstupu do pouště
 3. Wilderness Pirates' - 55 lvl mezi Agility arénou a mage arénou. Hodně štěstí ;-).
3. Ghost

 1. Wilderness Graveyard - Východně od předchozího místa. Kolem se motají Zombie a na obrázku je pozice při které na mě neútočily
 2. Wilderness Lava Maze - poblíž žebříku na konci bludiště.
 3. Wilderness Altar - 38 lvl v nejzápadnější části, kousek na jihozápad od Lesser demon v ohradě.
4. Ghost

 1. Port Sarim - Jižní molo kde kotví loď pro Dragon slayer quest.
 2. Gnome Ball Field - Poblíž zdi z venkovní strany jižního výklenku. Západně od Grand tree v Tree Gnome Stronghold.
 3. Entrana - u oltáře v kostele.
5. Ghost

 1. Prayer guild - 1. patro u oltáře. Západně od Edgeville.
 2. Party hall - 2. patro kousek od Camelot telespotu (modro-bílá podlaha). Pozor !!!. Budova se nachází po update ve Faladoru u východní banky
 3. Wizards tower - Jižně od Dranyor banky.
6. Ghost

 1. Slayer tower Canfis - 2. patro poblíž Infernal mage.
 2. Edgeville dungeon - v místě kde se nachází Earth warriors. Members část dugeonu kolem 10 lvl wilderness za "mokeybars" překážkou.
 3. Wilderness Rogues'Castle - východní část wildy kolem 53 lvl ve 2. patře.
Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru