Fist of Guthix 1. Tato bezpečná minihra (o nic v případě smrti nepřídete) je zaměřena na boj a obranu. Narozdíl od drtivé většiny jiných, je tato přístupná i neplatícím hráčům. Jediné co potřebujete, je nějaký ten dobrý armour nebo magic oblečení. Vstup najdete severně od Varrocku kolem 7 lvl Wildu. 2. Dole najdete "bankéře" kde si můžete doplňovat věci, prodavače u kterého lze později vyměnit získané tokeny za různé věci a strážkyni Fiaru


 3. Vemte si u bankéře něco na sebe (jídlo ani potiony prý nepronesete) a běžte si popovídat se strážkyní Fiarou. Klikněte na horní možnost a odklikejte rozhovor. Fiara Vás provede tutorialem a pak budete moct jí do samotné minihry.

 4. Vstup najdete hned vedle. Je možné, že se hned po prvním kliknutí nedostanete do čekárny. Musíte to zkoušet dokud se to nepovede. Až budete v čekárně, nic nemusíte dělat jenom čekat. 5. Až budete v minihře, musíte se prvně podívat co máte za práci. Existují 2 funkce a tou je lovec nebo štvaná zvěř. Vaše "zařazení" se objeví v pravém horním rohu může být napsano hunted by ... - štvaná zvěř nebo hunter (lovec). V inventáři budete mít tyto věci:

  1. 1.000 Elementals runes - náhrada klasických element run (air, fire, earth, water)
  2. 300 Catalytic runes - náhrada ostatních run
  3. 5 Bandages - přidává 15 Hp
  4. Teleorb - teleportuje doprostřed arény
 6. Lovec

  Musíte najít kořist a zlidvidovat. Nejčastěji je štvaná zvěř uprostřed arény na zabití hráče máte limitovaný čas. Mezitím co hledáte, protihráč nabírá na bodech.

 7. Štvaná zvěř

  Musíte si vzít kámen ze svítícího sloupu, obléci si ho a snažit se aby vás lovec nenašel. Nejrychlejší způsob jak nachytat body je, jít do středu arény do modrého kruhu. Občas vám to ubere 1-2 Hp. A když chcete utéct můžete vlézt do malinkaté budovy s portálem. To vám sice ubere 20 bodů, ale dá se to přežít.

 8. Až skončí hra a budete mít míň bodů než soupeř, tak nedostanete žádné tokeny (při vyrovnaném souboji prý dostanete 1-3) . Naopak, když budete mít víc než soupeř tak dostanete tokeny a získaný počet je náhodný. Za ně si můžete u prodavače koupit / opravit štít, rukavice atd… Vše se musí po čase opravovat (recharge) kromě gloves které mají omezenou trvanlivost. V následujícím seznamu je stručný přehled který berte s rezervou. Podrobné statistiky najdete v oficiální příručce a tam se také dozvíte které věci jsou pouze pro members. Případné závažné chyby v překladu napište do formuláře.

  1. Druidic Mage Robes - Při použití celého setu jsou Bind, Snare a Entangle kouzla efektivnější.
  2. Combat Robes - Při použití celého setu máte šanci, že při seslání bojového kouzla nahradí mind, chaos, death nebo blood runy
  3. Battle Robes - mnohem lepší varianta předchozí Combat Robes s lepším účinkem
  4. Dragonhide Coifs - kromě att/def asi bez vedlejšího efektu
  5. Gauntlets - kromě att/def/str asi bez vedlejšího efektu
  6. Spiked Shields - kromě att/def/str asi bez vedlejšího efektu
  7. Herb Gloves - s každým herbem který Vám někdo dropne máte 50% šanci na získání stejného typu jako jsou rukavice co máte nasazené. Irit potřebují herblore lvl 50, avantoe 60, kwuarm 70, cadantine 80 lvl a vydrží na 100 herbů.
  8. Fishing Gloves - za každého chyceného sworda / sharka dostanete bonus 100 exp. Swodrfish gloves vyžadují fish lvl 65 a na sharky je potřeba lvl 90. Rozpadnou se po ulovení 1.000 ryb.
  9. Runecrafting Gloves - při runecraftingu dostanete 2x tolik exp za každou použitou essenci. Air potřebují RC lvl 10, water lvl 20 a earth lvl 30. Jiné (zatím) nejsou a každé vydrží 1.000 essencí.
  10. Dragon Slayer Gloves - Máte-li od slayer mastera za úkol zabíjet draky, dostanete o 15% slayer exp více. Zmizí po zabití 1.000 draků
Návod sepsal Jundys1 a pro web upravil a doplnil Plastick2

Bude-li nějaký technický problém s návodem, využijte formulář. Stejně tak mi pošlete zprávu je-li návod použitelný a srozumitelný, kde jste se zasekli, co bych měl ještě doplnit, opravit a podobně.

Na konkrétní dotazy neodpovídám, protože jsem tuto minihru nezkoušel. Upozorňuji že tento formulář je určen výhradně pro tento článek.

 RS account :

 E-Mail :