Narozeninová a Smithing 99 drop párty

30.9.2006 - Edgeville bank


Rok se s rokem sešel a proběhla další drop párty. Tentokrát kromě reálných narozenin (33 let) a 2 výročí založení postavy Plastick2 byl ještě jeden důvod, a tím bylo dokončení Smithing 99.

I přes relativně nevhodný termín, kdy vzhledem k věkovému průměru odjelo mnoho hráčů na víkend mimo, byla účast byla neuvěřitelná a Všem zúčastněným (a nejen jim) děkuji za přání k narozeninám i dosaženému lvl. Osobně poděkovat nemohu, protože to není v mých silách. Drtivou většinu jmen jsem nikdy neviděl, a to jsem už pár set Cz/Sk potkal.

Po celou dobu jsem měl vyjímečně chat přepnutý na ON, a přesto že jsem na několika místech upozorňoval, že dočasně nemůžu mluvit, prošlo chatem tolik otázek, že jsem se nestačil divit.

Celková suma dropovaných věcí byla přes 5.Mil, ale jak se ukázalo, bylo toho na takový počet lidí dost málo. Pravděpodobným majitelem hlavní ceny 1.000.000 Gp se stal I Vojta I. Gratuluji.Už 45 minut před začátkem se sešlo dost lidí.Ve 13:25 kdy jsem se přihlásil to vypadalo jako na World 113:30 - Třetí "99" je dokončena.Hlavní cena je položena na stůl.A následně sebrána. Gratuluji nálezci.Příprava na Wild.

Nahoru